Selmani Pak Cad. No:23 Sultantepe Mahallesi
Üsküdar / İSTANBUL
   info@isosdoner.com
Anasayfa / Franchise
Franchise

Franchise

Sizde başarımızın bir parçası olun…

İsos Döner Franchise sistemi 20 yıllık Fanchise tecrübesi ile iyi analiz ve doğru fizibilite sonucu yüksek ciro ve yüksek karlılık hedef prensibiyle çalışmaktadır. Yapılan fizibilite analiz çalışmaları sonucu mağaza açılma kararı yapılan yatırımın 12 ay ile 24 ay arasında geri dönüş şartına bağlıdır.

İsos Döner Ailesi

İSOS DÖNER; 1962 yılında Hatay’ın İskenderun ilçesinde ilk soslu dönerini yapan, geliştiren ve bilinen en meşhur markasıdır. Adını İskenderun körfezinde ki
İsos Haraberleri’ n den de alan İSOS Döner; aynı zamanda İskenderun Soslu dönerinin de kısaltmasıdır. İsos Döner, geleneksel İskenderun lezzetini ülkemizin her köşesine aynı lezzet ve kalite anlayışı ile taşımak amacıyla kurulmuştur.
Uzun yıllar et ve tavuk sekteröndeki tecrübemiz ve kendi tesislerimizde özenle hazırladığımız etlerimizle yöresel soslarla yapılmaktadır.

İskenderun’lu döner ustaları ile birlikte çıktığımız lezzet serüvenin de, bütün baharatlar büyüdükleri İskenderun topraklarından getirilmektedir.

Hedefimiz bu eşşiz lezzetimizi yurdumuzun her köşesine taşımak ve bütün halkımızla tanıştırmaktır.

Franchise Başvuru Süreci

Yapılan fizibilite sonucunda açılmasına karar verilen noktanın kiralama sözleşmesinden başlayarak danışmanlık, mağazanın açılıp teslim aşamasındaki yaklaşık 1,5 aylık tüm hizmeti kapsamaktadır.

Genel olarak verilen hizmet başlıkları;

• Konsept proje çizim ve proje takibi
• Proje uygulama
• Satın alma ve tedarik anlaşmaları
• Personel eğitimi ve oryantasyon
• Bayi eğitimi
• Açılış organizasyonu ve açılış desteği
• Pazarlama ve reklam çalışmaları

isos-franchise
franchise-img