Selmani Pak Cad. No:23 Sultantepe Mahallesi
Üsküdar / İSTANBUL
   info@isosdoner.com
Anasayfa / Basında Biz
Basında Biz

Bizden Haberler

Alanya Şubemiz Açıldı…

İsos Döner ailesinin en yeni üyesi Alanya İsos Döner açıldı. Açılışımızda ve sonrasında gösterdikleri ilgiden dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, henüz gelemeyenleri şubemize bekliyoruz. En son gelişmelerden haberdar olabilmek için bizi sosyal medya da takip edin… Saray Mahallesi, Gülen Sk. No:6/A Alanya adresimizde sizlerli bekliyoruz.

Alanya Şubemiz Açılıyor…

Çok yakında tüm ülkemize ve değerli Alanya lı hemşehrilerimize hizmet vereceğimiz Alanya Şubemiz açılıyor. Şubemizin açılış tarihi 15 Şubat 2019 olup çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. En yakın zamanda değerli misafirlerimizle Alanya’da buluşamk ümidiyle…

PAÜ 10.Tiyatro Festivali Sponsoru İsos Döner

İsos Döner Pamukkale Üniversitesi Tiyatro Toğluluğu nun bu yıl onuncusunu düzenlediği ‘Tiyatro Festivali’ne Sponsor oldu.   9-16 Nisan tarihleri arasında Sekiz gün sürecek festivalde, Ankara Üniversitesi, Van 100. Yıl Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi gibi çeşitli üniversitelerin tiyatro topluluklarının sahneleyeceği tiyatro oyunlarının yanında İstanbul Avcılar Belediyesi’nin tiyatro oyuncularının sahneleyeceği bir oyun da yer alacak.

Eskişehir Şubemiz Açıldı

Ailemizin en yeni üyesi Eskişehir Şubesi açıldı. Değerli Eskişehirli hemşehrilerimize açılışımızda ve sonrasında gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyor, henüz gelemeyenleri şubemize bekliyoruz. Süpriz hediyelerimizden kazanmak için bizi sosyal medya da takip edin… Üniversite Cad. 124/C adresimizde sizlerli bekliyoruz.

1 - 2 - 3 - 4 - 5