Selmani Pak Cad. No:23 Sultantepe Mahallesi
Üsküdar / İSTANBUL
   info@isosdoner.com
Anasayfa / Basında Biz
Basında Biz

Bizden Haberler

Güzeltepe İsos Döner Açıldı

İsos Döner ailesinin en yeni üyesi Güzeltepe İsos Döner Perşembe günü açılıyor. Açılışımızda ve sonrasında şubemize bekliyoruz.

Adres: Güzeltepe Mahellesi Bosna Bulvarı, No:125/A ÜSKÜDAR / İSTANBUL Tel: 0216 557 01 90 Adresinde hizmet veren en yeni üyemize ailemize hoş geldin diyoruz.

İSOS DÖNER, Lezzet Dolu Yolculuğuna Yeni Şubeler Ekliyor!

İSOS DÖNER ailesi büyüyor ve lezzet dolu bir maceraya daha adım atıyor! 15 Aralık 2023 tarihine kadar açılacak olan 4 yeni şubemizle, damaklarınıza unutulmaz bir şölen vaat ediyoruz.

Bursa Uluyol, Kuşadası Çarşı, İstanbul Şirinevler Mahmutbey Cad. ve Bilecik Merkez'de yeni şubelerimizle, şehirlerimizi dönerimizin eşsiz lezzetiyle tanıştırıyoruz. Kaliteli malzemeler, taze ve enfes tatlar, İSOS DÖNER'in imzasıyla buluşuyor.

Lezzetin doruklarına ulaşmak için hazır mısınız? İSOS DÖNER, her lokmasıyla sizi büyüleyecek. Yeni şubelerimizle birlikte, lezzetin yeni mabedinde buluşalım. Çünkü İSOS DÖNER, sadece bir yemek değil, bir lezzet yolculuğudur!

Kurtköy İsos Döner Açıldı

İsos Döner ailesinin en yeni üyesi Kurtköy İsos Döner açıldı. Açılışımızda ve sonrasında gösterdikleri ilgiden dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, henüz gelemeyenleri şubemize bekliyoruz.

Adres: Eski Ankara Cad. No:331/B Kurtköy İSTANBUL Tel: 0216 378 59 97 Adresinde hizmet veren en yeni üyemize ailemize hoş geldin diyoruz.

İzmir Alsancak Şubemiz Açıldı!

İsos Döner ailesinin en yeni üyesi İzmir Alsancak İsos Döner açıldı. Açılışımızda ve sonrasında gösterdikleri ilgiden dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, henüz gelemeyenleri şubemize bekliyoruz.

Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No :151/B KONAK İZMİR Tel: 0232 203 48 44 Adresinde hizmet veren en yeni üyemize ailemize hoş geldin diyoruz.

1 - 2 - 3 - 4 - 5