Selmani Pak Cad. No:23 Sultantepe Mahallesi
Üsküdar / İSTANBUL
   info@isosdoner.com
Anasayfa / Basında Biz
Basında Biz

Bizden Haberler

Güzeltepe İsos Döner Açıldı

İsos Döner ailesinin en yeni üyesi Güzeltepe İsos Döner Perşembe günü açılıyor. Açılışımızda ve sonrasında şubemize bekliyoruz.

Adres: Güzeltepe Mahellesi Bosna Bulvarı, No:125/A ÜSKÜDAR / İSTANBUL Tel: 0216 557 01 90 Adresinde hizmet veren en yeni üyemize ailemize hoş geldin diyoruz.

Kurtköy İsos Döner Açıldı

İsos Döner ailesinin en yeni üyesi Kurtköy İsos Döner açıldı. Açılışımızda ve sonrasında gösterdikleri ilgiden dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, henüz gelemeyenleri şubemize bekliyoruz.

Adres: Eski Ankara Cad. No:331/B Kurtköy İSTANBUL Tel: 0216 378 59 97 Adresinde hizmet veren en yeni üyemize ailemize hoş geldin diyoruz.

İzmir Alsancak Şubemiz Açıldı!

İsos Döner ailesinin en yeni üyesi İzmir Alsancak İsos Döner açıldı. Açılışımızda ve sonrasında gösterdikleri ilgiden dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, henüz gelemeyenleri şubemize bekliyoruz.

Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No :151/B KONAK İZMİR Tel: 0232 203 48 44 Adresinde hizmet veren en yeni üyemize ailemize hoş geldin diyoruz.

Kuşadası İsos Döner Açıldı!

İsos Döner ailesinin en yeni üyesi Kuşadası İsos Döner açıldı. Açılışımızda ve sonrasında gösterdikleri ilgiden dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, henüz gelemeyenleri şubemize bekliyoruz.

1 - 2 - 3