Selmani Pak Cad. No:23 Sultantepe Mahallesi
Üsküdar / İSTANBUL
   info@isosdoner.com
Anasayfa / Basında Biz
Basında Biz

Bizden Haberler

Bilecik Merkez Şubemiz Açıldı!

Lezzetin yeni adresi! Isos Döner, Bilecik Merkez Şubesi ile şehrinize enfes bir tat katıyor!

Eşsiz lezzetlerimiz ve misafirperver hizmetimizle artık Bilecik'in merkezindeyiz. Taze, kaliteli ve sağlıklı malzemelerle hazırladığımız dönerlerimizle damaklarınızı şenlendiriyoruz. Siz de lezzet dolu bir mola vermek isterseniz, bizi ziyaret etmeyi unutmayın. İster tek başınıza gelin, ister sevdiklerinizle, sıcak ortamımızda keyifli vakit geçirmeye davetlisiniz. İsos Döner, lezzetin ve hizmetin bir araya geldiği nokta!

 İstanbul Hisarüstü Şubemiz Açıldı!

İstanbul'un gözde semtlerinden biri olan Hisarüstü'nde yeni şubemizi açtık! Sizleri lezzet dolu bir yolculuğa davet ediyoruz. Gelip bize katılın, sıcacık dönerimiz ve birbirinden lezzetli seçeneklerimizle misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız!

AYDIN - Kuşadası Çarşı Şubemiz Açıldı

Heyecan verici bir haberle karşınızdayız! Kuşadası'nın kalbinde, çarşıda yeni şubemizi açtık! Aydın'dan sonra şimdi de siz değerli Kuşadası halkına lezzet dolu bir deneyim sunmak için buradayız. Sıcacık dönerimiz ve birbirinden lezzetli seçeneklerimizle sizleri bekliyoruz. Gelip bizimle unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Haydi, Kuşadası Çarşı Şubemizde buluşalım ve birlikte lezzetin keyfine varalım!

İstanbul Madenler Şubemiz Açıldı!

 

İstanbul'un yeni durağı: Madenler İsos Döner! Açılışımıza katılan ve ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz. Henüz denememiş olanları da şubemize bekliyoruz.

1 - 2 - 3 - 4 - 5